prouser

استفاده کنندگان حرفه ای

 • Martin Edström

  محقق و اکتشافگر جغرافیای ملی
  قهرمان رشته تیبه دلایل مختلف من معتقدم که بهترین کار دنیا را دارم. من برای دیدار مردم شگفت انگیز و مستند کردن داستان های مهم به سراسر جهان سفر می کنم. 
  در برخی موارد و مکانها، می توان گفت کار من تا حدود زیادی با حمل و نقل و لجستیک مرتبط است آن هم یک لجستیک پیچیده. به منظور دست یافتن به نقاط دور افتاده دنیا گاها پروازهای پر تکان و پر مخاطره در نپال و یا 17 ساعت قایقرانی با یک قایق کانو کوچک به طرف آمازون اتفاق می افتد و من می خواهم در تمام این ماجراجویی ها تجهیزات خود را در کمال صحت و اطمینان حمل و نقل کرده و به مکانهای مختلف ببرم.
  به همین دلیل من به Nanuk متکی هستم. این کیس ها تنها چیزی هستند که من نیاز دارم . کیس های نانوک همراهان قوی، قابل اعتماد و سبک وزن هستند.  مهم نیست که که در کدامین جاده و در چه شرایطی سفر می کنم، در هر حال من مطمئن هستم که این کیس ها صد در صد از تمام وسایلم محافظت خواهند نمود.


  Link: http://www.martinedstrom.com
  Facebook: www.facebook.com/martinedstromphotography
  Instragram: @martinedstrom
   
 • Graham Laing

  مدیر عامل شرکتVolair Media ، سیستم های هوایی بدون سرنشین
  از سال 2014  یعنی از همان اولین پروژه های ما در تهیه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، رسانه Volair پشتیبانی از سیستم های هوایی بدون سرنشین را برعهده دارد. بسیاری از پروژه های ما، ما را به مکان های بسیار خشن و طاقت فرسا بر روی زمین برده اند، بنابراین محافظت از دوربین ها، لنزها، سنسورها و ابزارهای ما بسیار مهم است. بدون کیس های نانوک، قطعا در همان مراحل ابتدایی پروژه باید با تجهیزاتمان خداحافظی می کردیم.
   
  Link: http://www.volairmedia.com
  Twitter:  @VolairMedia
  Instragram: @VolairMedia
   
 • Mark Coffin

  عکاس
  ابزار کار من همه زندگی من است. هیچگاه شادتر از زمانی نبودم که کیس های نانوک را یافتم. میزان محافظت تجهیزات، کیفیت ساخت و ترکیب ظاهری کیس های نانوک به مراتب بیشتر از سایر کیس هایی است که قبلا استفاده کرده ام. نکته بسیار قابل توجه و مهم آن است که شرکت نانوک بابت طراحی و ساخت چنین کیس های با کیفیتی هزینه جداگانه ای را در نظر نگرفته و این در حالیست که  حتی از نظر قیمت نیز در مقابل سایر رقبا بسیار پیشتاز می باشد. من مطمئن هستم که با افزایش ناگزیر تجهیزاتم، برای تمام نیازهای شحصی و حرفه ای کاری ام چیزی فراتر از کیس های نانوک را تصور نخواهم کرد. 
   
  Link: http://www.markcoffinphoto.com/
   
 • Josh Morgan

  فیلمبردار
  در هنگام مسافرت با تجهیزات فیلمبرداری گران قیمت، کیس های نانوک به من اعتماد به نفس و امنیت خاطر می دهند. زمانی که تجهیزاتم داخل کیس های نانوک هستند، دیگر به هیچ عنوان در مورد آنها نگران نیستم. هواپیمای بدون سرنشین، دوربین، لنز و لوازم جانبی و ... در همه موارد نانوک پشتیبان و محافظ تجهیزات من است. کیس های نانوک نه تنها از تجهیزاتم به صورت عالی محافظت  می کنند، بلکه در رنگ های متنوعی نیز عرضه می شوند که باعث می شوند بنا بر سلیقه و سبک کاری ام رنگ مورد نظرم را انتخاب کنم. من همیشه برای محافظت از تجهیزاتم به کیس های نانوک متکی هستم.
   
   
  Link: https://www.instagram.com/momentum_productions/
   
 • Russell Clark

  ویراستار مجله و غواص
   
  کیس های نانوک، علاوه بر تمام مزیتها، یک چیز بسیار با ارزش برای شما به ارمغان می آورند و آن هم آرامش ذهنی تمام عیار است. در  سال گذشته، هزاران هزار دلار از تجهیزات ویدئویی من که مخصوص فیلمبرداری زیر آب می باشد در یک کیس نانوک کاملا محافظت شده و بدون کوچکترین آسیبی در ماموریت های مختلف به شیوه های مختلف مورد حمل و نقل و جابجایی قرار گرفته است. این کیس و تجهیزات من در قایق سواری های عجیب و غریب به طرفین پرتاب شده اند و یا در طول پروازهای هولناک بارها به این طرف و آن طرف پرتاب شده یا تحت فشار قرار گرفته اند، حتی بارها به عنوان یک قایق موقت برای شناور ماندن تجهیزات در خطوط ساحلی مورد استفاده قرار گرفته است. در تمام این موارد با اطمینان کامل و آگاهی از اینکه تمام تجهیزاتم داخل کیس نانوک به خوبی و بدون هیچ گونه خیس شدن یا آسیبی مجافظت شده و در امنیت کامل خواهد بود، به ماموریت رفته ام. در طراحی کیس ها توجه فوق العاده ای به جزئیات شده است. ارگونومی فوق العاده، چرخهای فوق العاده صاف و سبک این کیس ها، وزن بسیار سبک کیس ها و سهولت حمل و نقل آنها از مزایای منحصر به فرد نانوک می باشد. من اصلا تردیدی در معرفی کیس های نانوک به افراد دیگر ندارم. در واقع به نظر من برای افرادی که علاقمند به شکار، شیرجه ، اکتشاف و ماجراجویی هستند، کیس نانوک یک الزام بی تردید است.  کیس نانوک محصول فوق العاده ای است که به بخش جدایی ناپذیر از تجهیزات من تبدیل شده است. 
   
   
  Link: http://divermag.com/
   
 • Jim O’Young

  قهرمان رشته تیراندازی
  کیس های نانوک تمام توجه شما را به خود جلب می کنند. کیفیت بالا، ویژگی های منحصر به فرد و استفاده آسان سیستم قفل هایPowerclaw  این کیس ها در مقایسه با سایر رقبا، بی تردید نانوک را به  گزینه برتر جهت نقل و انتقال و حفاظت از هر چیز ارزشمند مبدل نموده است. چه در تمرینها و سفرهای کوتاه درون شهری، چه در سفرهای طولانی در سراسر جهان جهت مسابقات بین المللی، بابت امنیت و حفاظت تجهیزاتم کاملا خاطر جمع هستم. مفتخرم به استفاده، توصیه، ترویج و نمایش کیس های نانوک. کیس های نانوک کیس های رسمی مورد استفاده تجهیزات ما در مسابقات قهرمانی West Coast Steel می باشند.
   
   
  Link: http://www.westcoaststeelchamps.com/