طراحی پانل

طراحی پنل

1. کیس مورد نظر خود را انتخاب نمائید


اولین گام در فرآیند طراحی پنل سفارشی شما انتخاب کیس مورد نظرتان می باشد. لازم به ذکر است که پنل های سفارشی تنها بر روی کیس های NANUK قابل نصب می باشند. در بسیاری از کیس های NANUK قابلیت نصب پنل هم بر روی درب کیس و هم بر روی پایه کیس وجود دارد. صفحه کیس های ما در بخش محصولات را چک نمائید تا بهترین پیکربندی کیس را با توجه به نیازتان بیابید. زمانی که مدل کیس خود را انتخاب نمودید، گام نهایی در پروسه انتخاب کیس، انتخاب رنگ آن می باشد.

img01
img01
img01

2. طرح های Layout پنل مورد طر خود را برای ما ارسال نمائید


برای شروع فرایند طراحی پنل، ما به نقاشی ها و طرح های دو بعدی و سه بعدی شما که به وضوح نشان دهنده شکل و اندازه پنل و محل برشهای آن باشد، نیاز داریم. چنانچه می خواهید متنی نیز بر روی پنل شما چاپ شود لازم است محل دقیق آن و فونت آن را نیز مشخص نمائید.

img01

3. انتخاب مواد


شرکت Plasticase انواع مختلفی از مواد گوناگون را برای ساخت پنل ارائه می دهد. 3 ماده ای که عموما برای پنل مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: آلومینیوم، پلی کربنات و آلپانل که یک کلمپوزیت آلومینیوم پلی اتیلن است. 3 عامل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب جنس پنل عبارتند از: الزامات و نیازهای مهندسی، زیبایی و ظاهر پنل و قیمت تمام شده آن.

img01
img01
img01

4. اطلاح طرح ها برای بررسی و مرور توسط مشتری


پس از دریافت تمام اطلاعات فنی مورد نیاز از سوی شما، برای ادامه روند طراحی، تیم طراحان ما مجموعه ای از نقشه ها را آماده می کنند که به وضوح طرح بندی پنل شما را که در کیس انتخابی اتان قرار خواهد گرفت، به شما نشان می دهند. این نقشه ها همچنین تمام جزئیات مهندسی مورد نیاز برای ساخت پنل را نشان می دهند. در این مرحله طرحها و نقشه ها برای تصویب اولیه شما خدمتتان ارسال می گردد تا پس از تائید شما وارد مرحله ساخت نمونه شویم.

img01

5. تولید Prototype نمونه


هنگامی که طرح ها توسط مشتری مورد بازبینی و پذیرش قرار گرفت، یک نمونه Prototype اولیه برای تأیید صحت اندازه ها و عملکرد طراحی تهیه می گردد. بخش مهندسی ما نمونه اولیه را بررسی می کند تا فوم را با شرایط اولیه مطابقت دهد. هنگامی که نمونه Prototype اولیه پروسهQC داخلی شرکت سازنده را طی نمود، فوم پنل در داخل کیس مورد نظر قرار گرفته و برای بررسی و تایید مشتری برای ایشان ارسال می گردد.

img01
img01
img01

7. تایید مشتری


نماینده شرکت هماهنگی های لازم جهت ارسال نمونه Prototype را انجام داده و نمونه برای بررسی و تایید خدمت شما ارائه می گردد. چنانچه طرح نمونه مورد تایید نهایی شما بوده و رضایت خاطر شما را فراهم می نماید، نقشه های مورد تایید خود را امضا نموده و برای ما ایمیل نمائید. حال ما آماده هستیم که تولید سفارشات شما را آغاز کنیم. در برخی موارد ممکن است تعدادی اصلاحیه و یا Prototype برای بدست آوردن بهترین آپشن که دقیقا اندازه کیس شما باشد تهیه گردد.

img01

8. تولید


زمانیکه طرح پنل توسط شما نهایی و تایید گردید، می توانیم عملیات تولید را آغاز نماییم. دو روش متفاوت برای تولید و ساخت پنل وجود دارد که بسته به نیاز پروژه شما و نوع مواد مورد استفاده اتان یکی از آنها برای تولید پنل شما انتخاب می گردد. برش لیزری یا روتر CNC برای تولید پنل کامل پروژه شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

img01
img01
img01

9. کنترل کیفیت


فرآیند تولید پنل جهت اطمینان از کیفیت تولید و همچنین پایدار بودن آن در تمامی مراحل مرتبا و به صورت مداوم مورد مانیتورینگ و نظارت قرار می گیرد. عناصر مهم در فرآیند QC از قبیل کیفیت مواد، پروفیل های برش همگی درطول QC چک شده و به دقت بررسی می شوند. فرایند کنترل دقیق اسناد تضمین می کند که تمام مشخصات منحصر به فرد برای پروژه شما به وضوح نشان داده شده است تا اطمینان حاصل شود که هر محصول مطابق انتظارات شما باشد.

img01

9. محصول نهایی


پس از اینکه فوم تایید نهایی QC خود را دریافت کرد، می تواند به مرحله مونتاژ نهایی منتقل گردد. بسته به نیازمندی های پروژه خود می توانید اعلام نمائید که فوم ها به داخل کیس چسب زده شوند یا تنها داخل کیس قرار داده شوند. در انتها یک بررسی QC نهایی نیز انجام می شود تا از منطبق بودن کامل کیس ها بر اساس نیازهای شما اطمینان حاصل شود. پس از انجام این مرحله کیس ها آماده ارسال به درب شما می باشند.

img01