.

کاربران محصولات نانوک

img01

PHOTO/VIDEO - BROADCAST

طراحی نوآورانه  NANUK توسط متخصصان خلاق با وزنی سبک جهت دوربین های عکاسی و فیلم برداری و تجهیزات ذخیره صدا و تصویر به عکاسان و فیلمبرداران اجازه دنبال نمودن شات کاملی از خیابان ها تا خفاشان صحرایی را می دهد.

 

img01

Industrial equipment and instruments

طراحی فضای داخلی کیف ها باعث شده صنعت های زیادی انتخابشان کیف های نانوک باشد، طراحی فضای داخلی برای دستگاههای شرکت ارقام پرداز باعث شده این شرکت برای حفظ ایمنی دستگاههای خود از کیف های مقاوم نانوک استفاده کند

img01

MEDICAL

کیف های NANUK مورد اعتماد جامعه پزشکی است. جهت حمل ، نگهداری و جابه جایی ایمن تجهیزات حساس پزشکی همانند سیستم های تصویر برداری ، اسکنرهای پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاهی و نجات کیف های NANUK با پوسته ای مقاوم و با دوام مورد استفاده ی جامعه پزشکی می باشد.

 

img01

PUBLIC SAFETY

استحکام و مقاومت در شرایط سخت موجب شده است متخصصان امنیت عمومی NANUK را انتخاب کنند ، رانندگان آمبولانس ، آتش نشان ها ،و سایر سرویس های اضطراری همه بر مشخصات محافظتی NANUK تاکید می کنند.

 

img01

MINING & OIL

بخش معدن و نفت یکی از صنایع با محیطهای پر تنش محسوب میشود، کیف های نانوک با قابلیت های بارز ضامن محتفظت از تجهیزات خاص و گرانقیمت این صنعت می باشد تکنسین های در این زمینه به NANUK متکی هستند.

img01

OUTDOOR RETAILER

علاقه مندان و طبیعت کردان در فضای باز نیاز به حفاظت همه جانبه برای دوربین ها ی گران قیمت ، گوشی های هوشمند و GPS خود دارند. سری های سایز کوچک و متوسط NANO و کیف های سری NANUK در برابر ضبه ، آب و گرد و غبار محافظ تجهیزات با ارزش شما هستند و در سفر آینده یا قایقرانی بعدی شما همراه خوبی برای شما هستند.

 

 

OEM MANUFACTURERS

Plasticase به منظور ارائه بهترین ها با تولیدکنندگان بطور مستقیم کار میکند همانند GoPro و 3DRو فضا سازی و طراحی داخلی منحصر بفرد را پشتیبانی میکند.

img01

PECIALTY - PACKAGING

شرکت Plasticase   برای یافتن راه حل های بسته بندی مناسب برای مشتریان نیازهای کاربران نهایی را تجزیه و تحلیل کرده و با ارائه ی راه حل های نوآورانه و بالاتر از انتظارطراحی فضای داخلی ، چاپ های سفارشی و ترکیب سیستم ها غیر قابل رقابت میشود.