.

مزایای کیف های سری NANO

 
img01

POWERCLAW LATCHING SYSTEM

کیف های نانوک مقاوم در برابر ضربه ، با وزن کم و مسلح شده با رزین NK-7 هستند، گوشه های گرد ، دیواره های ضخیم و جزئیات بسیار دیگر در طراحی. مهم نیست که این کیف پرتاب شود و یا سقوط کند 

 

 

 

img01

PROTECTIVE WEB

بخش محافظ مشبک داخل کیف به شما امکان نگهداری اشیاء در این قسمت را می دهد این بخش علاوه بر ایجاد فضای نرمی برای نگهداری یک جداکننده ی فضای داخلی نیز می باشد. محلی مناسب برای پول نقد ، کارت ها ، کلیدها ، گوشی تلفن همراه و مستندات مهم.
این بخش امکان جداسازی آسان را نیز دارد.

 

 

 

img01
img01
img01

SMART STRAP

بندهای نگهدارنده هوشمند سری کیف های NANO امکان استفاده آسان و راحتی از این کیف ها را ایجاد می نمایند.
نگران جدا شدن این بندها نباشید به راحتی می توانید کیف های نانو را به کیف دیگری متصل کرده یا با دستتان آن را حمل کنید.

 

 

 

img01

WATER RESISTANCE - IP65 RATED

محافظت با درجه IP65 حافظتی در برابر گرد و غبار و آب را ایجاد می نماید. مقاومت در برابر آب امکان استفاده از سری گیف های NANO را در شرایط بد آب و هوایی ایجاد می نماید. نوع طراحی ضد نفوذ این کیف ها امکان ورود عوامل ناخواسته را غیرممکن می سازند.

 

 

 

 

img01
img01
img01

IMPACT RESISTANCE BUMPERS & POLYCARBONATE SHELL

NANUK   از رزین های فشرده جهت ایجاد استقامت در ساخت استفاده می نماید. پوسته ی سخت سری کیف های NANO با رزین پلی کربنات آن از ضربات وارده محافظت می کند.
ضربه گیر های لاستیکی Santoprene علاوه بر ایجاد ثبات در سطوح مرطوب و لغزنده از خراش بر روی بنده نیز محافظت می نمایند.

 

 

img01

ATTACHMENT POINTS

در صورتیکه تمایل به اتصال کیف های NANO به قایق ، چمدان یا خودتان داشته باشید شش نقطه اتصال وجود دارد.با ایتفاده از کمربند یا طناب و... همواره در کیف های  سری NANO در دسترس شماست.

 

 

img01
img01
img01

RUBBERIZED INTERIOR

کیف های NANO   دارای نگهدارنده ی مخصوص برای قطعات ظریف همانند گوشی تلفن همراه می باشد یا هارد دیسک ها ، این بخش محافظت مطلوبی در برابر ضربه و جابجایی سریع کیف ایجاد می کند.

 

img01

COLORS

با ارائه 10 پالت رنگ از نارنجی اورژانسی تا سبز زیتونی محدوده وسیعی از انتخاب رنگ در اختیار شماست و کمک می کند بر حسب نیاز یا علاقه خود تنوع وسیعی در دسترس داشته باشید.

img01